Usuwanie, likwidacja, dezynsekcja i tępienie pluskiew Łódź

Dezynsekcja i usuwanie pluskiew – dlaczego należy to robić?

Pluskwa to krwiopijca wśród insektów. Żywi się głównie ludzką krwią, ale atakuje także inne ssaki, a nawet ptaki czy owady. Pluskwy wychodzą na żer w nocy, kiedy jest ciemno, a ludzie śpią. Ciepło oraz zapach ofiar, pluskwy wyczuwają poprzez czułki, a haczyki na stopach pozwalają im się wspinać po nierównych powierzchniach ludzkiego ciała.

Pluskwy potrafią wytrzymać bez pożywienia przez bardzo długi okres, źródła mówią o kilku miesiącach, a nawet latach, a rozmnażają się w bardzo szybkim tempie, składając nawet do 500 jaj w sezonie. Pluskwy to niebezpieczne pasożyty, które upodobały sobie środowisko ludzkie i to nie tylko zaniedbane pomieszczenia i mieszkania.

Często pasożyt jest przywożony z wakacji w bagażu, potrafi przemieszczać się po elewacjach. Dlatego jeśli zaobserwujesz na swoim ciele miejsca, które przypominają ugryzienia, bądź uczulenia, w dodatku swędzące, warto zastanowić się nad tym czy w domu nie ma pluskiew.

Likwidacja i dezynsekcja pluskiew to coś koniecznego oraz coś co oferujemy naszym klientom w Łodzi. Usuwanie i tępienie pluskiew nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego warto zlecić je specjalistom.

odpluskwianie

Tępienie pluskiew – nasza firma DDD z Łodzi zrobi to jak należy!

Usuwanie pluskiew można zrealizować głównie na trzy sposoby.

Wymrażanie i likwidacja pluskiew metodą Cryonite w Łodzi

Usługa wymrażania oraz tępienia pluskiew metodą Cryonite polega na zastosowaniu maszyny, która generuje suchy lód o temperaturze -78 stopni Celsjusza. Przy metodzie wymrażania pluskiew Cryonite wykorzystuje się ciekły dwutlenek węgla, a sama metoda jest w 100% ekologiczna i bezpieczna dla człowieka. Klient zostaje w domu po zabiegu i może korzystać z mieszkania.

Odpluskwianie mieszkań metodą zimnej mgły ULV w Łodzi

Kolejną skuteczną metodą na odpluskwianie mieszkań realizowaną przez naszą firmę z Łodzi jest użycie zamgławiacza ULV. Woda jest tu wymieszana z zawiesiną zawierającą preparat biobójczy 2 generacji, a dzięki rozprowadzaniu ich za pomocą mgły, są w stanie dotrzeć do najbardziej szczelnych zakamarków pomieszczeń. Metoda ta jest bezpieczna dla dzieci, zwierząt, kobiet w ciąży oraz roślin domowych. Preparaty 2 generacji to preparaty skonstruowane przez biologów w sposób bezpieczny dla użytku profesjonalnego.

Tępienie pluskiew poprzez metodę chemiczną 

Nasza firma DDD z Łodzi zajmuje się również likwidacją pluskiew poprzez zwalczanie pluskwy chemią. Zabieg odpluskwiania poprzez metodę chemiczną jest stosowany poprzez dobranie dwóch pestycydów i ich rotacje naprzemienną. Po zabiegu chemicznym mieszkanie należy opuścić na minimum 4 godziny. Środki chemiczne to dobra alternatywa gdzie klient może opuścić lokal na parę godzin.

usuwanie pluskiew

Natychmiastowe odpluskwianie w Łodzi

Stosowane przez nas metody, szczególnie wymrażanie pluskiew pozwalają na bardzo szybki efekt. Wymrażanie pluskiew trwa od godziny do dwóch, a mieszkanie od razu jest wolne od pluskiew. Po przeprowadzonym tępieniu pluskiew lokal jest gotowy do użytku.

Wymrażanie pluskiew to metoda, która nie tylko pozwala na użytkowanie mieszkania od razu po zabiegu, ale nie wymaga od mieszkańców większego wysiłku, jak wynoszenie mebli, zabezpieczanie jedzenia czy przedmiotów.

Usuwamy, przeprowadzamy dezynsekcje pluskiew w mieście Łódź, a także poza granicami miasta. Wszystko do uzgodnienia z klientem.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

14 + 6 =