USŁUGI WYMRAŻANIA INSEKTÓW

DEZYNSEKCJA PLUSKIEW

W twoim mieszkaniu zalęgły się pluskwy? Szkodniki te są niezwykle ciężkie do usunięcia, jeżeli nie posiada się specjalistycznego sprzętu. Nasi specjaliści szybko i sprawnie dokonają dezynsekcji wymrażania, która przyczyni się do całkowitego usunięcia uciążliwych pluskiew. Zapewniamy profesjonalizm i fachowe podejście. Działamy w branży od kilkunastu lat, dzięki czemu posiadamy niezbędne doświadczenie. Zajmujemy się również dezynsekcją mrówek, karaluchów, pcheł, gryzików, szubaków,  i innych insektów.


Dezynsekcja metodą wymrażania to jeden z najbezpieczniejszych oraz najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się pluskiew. Wymrażanie pluskiew przy użyciu technologii Cryonite jest niezwykle skuteczne, co potwierdzają to opinie naszych klientów. Dużym plusem jest mała inwazyjność sprzętu – wymrażanie nie wymaga przestawiania mebli.

DEZYNFEKCJA

Jest to usuwanie wirusów, bakterii, roztoczy, grzybów i pleśni. Nasza firma specjalizuje się również w kompleksowej dezynfekcji wirusów, bakterii, grzybów oraz pleśni. Posiadane przez nas technologie pozwalają na dokonanie dezynfekcji bez użycia środków chemicznych! Jako firma DDD stosujemy ozonowanie przy użyciu dużej wydajności ozonatora. Do każdego zlecenia podchodzimy personalnie – ceny usług zależą od metrażu mieszkania i problemu z którym musimy się zmierzyć.


Zastosowanie ozonu do dezynfekcji niesie ze sobą wiele zalet. Ozon to substancja biobójcza o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie to ekologiczna metoda na uzyskanie sterylności w mieszkaniu przy jednoczesnym pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów. Jest to bezpieczny i niezwykle precyzyjny sposób dezynfekcji.