Dezynfekcja pluskiew i drobnoustrojów | Dezynfekcja Łódź

Dezynfekcja Łódź

Nasza firma DDD realizuje dla naszych klientów w Łodzi zabieg dezynfekcji. Dezynfekcja, którą przeprowadza nasza firma z Łodzi polega na zredukowaniu liczby drobnoustrojów do bezpiecznego dla człowieka poziomu.

Dezynfekcji dokonujemy zarówno środkami odkażającymi na bazie chloru, środkami amonowymi, jak i wykonujemy ozonowanie.

Dezynfekcja chlorem Łódź

Substancją czynną w środkach dezynfekujących w tym przypadku jest chlor. Spektrum bójcze to b, f, tbc oraz formy przetrwalnikowe. Pamiętać należy jednak, że nie wszystkie powierzchnie odporne są na działanie chloru.

Dezynfekcja środkami amonowymi Łódź

Często stosowanymi w dezynfekcji są czwartorzędowe środki amonowe. Preparaty bez chloru posiadają niezastąpione właściwości myjąco-dezynfekujące, zawdzięczają to łączeniu ze środkami powierzchniowo czynnymi.

dezynfekcja Łódź

Dezynfekcja pluskiew Łódź

Najczęściej stosowaną przez nas metodą dezynfekcji pluskiew jest wymrażanie pluskiew. Wymrażanie to doskonała metoda odpluskwiania mieszkania. Metoda zwalczania pluskwy wymrażaniem to dość nowa metoda pozbywania się pluskwy z domu. Jeżeli masz małe dzieci, zwierzęta to własnie ta metoda jest dla Twojej rodziny bezpieczna w użyciu.

Dezynfekcja pluskiew Łódź – dlaczego warto?

Warto wykonywać usługę odpluskwiania mieszkania kiedy już zorientujemy się że mamy pluskwy w łóżku ? Tak, należy bezwględnie wezwać firmę do dokonania takiego zabiegu dlatego że inwazja pluskiew będzie postępowała bardzo szybko. Nie lekceważ ugryzień na ciele, bo 95% przypadków to są własnie pluskwy łóżkowe.

dezynfekcja pluskiew Łódź

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

15 + 12 =